תטא-היילייטס

לעצור את מה שעוצר אתכם!

הרצאה פעילה להיכרות עם שיטת תטא-הילינג

בואו להרצאה קצרה ומרתקת שתפגיש אתכם מקרוב עם השיטה הפשוטה שחוללה שינוי עמוק ומהיר בחייהם של מיליונים מסביב לעולם.

גלו את ארגז הכלים הפרקטי לשינוי התודעה שלכם, לחיבור אל האנרגיה והשפע שסביבכם ולהגשמת כל מטרה בכל תחומי חייכם!

אז מה זה בדיוק תטא הילינג (ומה זה נותן לכם?)

בעסקים, במשפחה ובעצם בכל תחום בחיינו –  היכולת ליצור שינוי פנימי מהיר היא המפתח להגשמה, לריפוי, למימוש ולהשגת מטרות. לתודעה שלנו יש את היכולת לכך. יש לה כוחות עצומים לרפא את הגוף והנפש, למגנט הצלחה, להשיג יעדים ולשנות את איכות חיינו.

לשם כך עלינו לגשת ישירות אל התת-מודע שלנו, לזהות שם את החסרים, האמונות המגבילות והחסמים שחוצצים בינינו לבין השפע והשלמות שהיקום ייעד לנו. רק שם נוכל ליצור את השינוי.

זהו כוחה של שיטת תטא-הילינג לריפוי הגוף והנפש, להעצמה אישית ולהתפתחות רוחנית. היא מבוססת בעיקר על תקשור וחיבור עם התת-מודע ועם האנרגיה שזורמת סביבנו. אפשר להגדיר אותה בתור "המדע של ההגשמה": הדרך לאתר ולשחרר במהירות את כל החסימות שעוצרות את ההגשמה שלנו וליצור שינוי שמאפשר ומאיץ אותה.

עם טכניקת תטא-הילינג נוכל להיכנס למצב מדיטטיבי ולבצע תקשור באופן יזום ויומיומי, גם במצב של ערות מלאה – ולהשתמש בה כמפתח אל התת-מודע וככלי פרקטי  לביצוע העבודה בתוכו.

זהו כלי עוצמתי ואפקטיבי ויחד עם זה פשוט ונגיש לכל אדם, בכל גיל ומכל רקע.  זהו חיבור ייחודי בין העולם הרוחני לבין המדעים המדויקים של המוח והאנרגיה.

כולנו יכולים להשתמש בכלי הזה כדי להחליף אמונות מגבילות במעצימות, כדי להתנקות מחסמים, מטענים, דפוסים מזיקים ורגשות שליליים ובעיקר – כדי להיפתח לשפע האינסופי שהיקום מציע לנו: לאהבות חדשות, לחיבורים חדשים עם נשמות תאומות, להשגת כל יעד ולצמצום מהיר של הפער בין הרצוי למצוי בחיים…

אתם מוזמנים למפגש יוצא דופן:

שעתיים בהן תקבלו טעימה חווייתית משיטת "תטא-הילינג".

טעימה מעשית שתשאיר לכם טעם של עוד וגם כלים פרקטיים שיחוללו שינוי מורגש וחיובי בחייכם כבר מאותו רגע והלאה!