אודות ליליה זקס סוקול

about-liliaשלום. אני לילה זקס סוקול: מאסטרית ב-Theta Healing ®, בוגרת ביה"ס העולמי  THINK של ויאנה סטייבל (מייסדת השיטה). אני בעלת תואר אקדמי ברוקחות ובמדעים מדויקים ו-15 שנות ניסיון כרוקחת. אני תושבת כפר סבא, נשואה ואם ל-2. אני משלבת בין העולם המדעי, הטיפולי והרוחני ליצירת שינוי מהיר ומדיד והגשמה עצמית אצל אנשים בכל גיל.

הסיפור האישי שלי מסביר הכי טוב את הגישה הייחודית שלי ומה שמאחוריה. אני מגיעה מהעולם של מדעים מדויקים, בו יש לי תואר. מאחוריי קריירה ארוכת שנים בתחום הרוקחות, קריירה שאף כללה תפקידים ניהוליים באחת החברות הגדולות בתחום זה בישראל.

הכל התחיל בקול פנימי

ככל שהתקדמתי יותר, ציפיתי לחוש את אותו אושר ש"משום מה" מעולם לא הגיע. להפך, רק גברה והלכה בתוכי אותה תחושה מכרסמת של חוסר משמעות, של תסכול, של "זה לא זה"… שלא לזה נועדתי ולא לכך מיועדים חיי. כשאותו קול פנימי לחש לי "את לא מממשת את הפוטנציאל שלך" חשבתי שעוד תואר ובעקבותיו קידום בעבודה "יסדרו" את זה… וכשהשגתי גם אותם גיליתי שלא. עם הקידום בא הטיפוס ברמת החיים, בית יותר גדול, רכב יותר חדיש – ולצד הסיפוק הרגעי אותה תחושת ריקנות רק המשיכה לנקר מבפנים.

מריקנות גדולה לגילוי ענק

השינוי הגדול התחיל כשהפכתי לאימא. אותו קול פנימי היה אז כבר חזק כל-כך עד שלא יכולתי עוד להתעלם ממנו, ובמקרה (וכמובן שלא במקרה) בדיוק אז שמעתי מחברה על תטא הילינג. כמי שהגיעה מעולם המדע הייתי סקפטית מאוד כלפי מכל מה שהריח "רוחניקי"… אבל השילוב הייחודי של המדע עם הרוח – הבסיס של התטא הילינג – דווקא עניין אותי. משהו כאן משך אותי כי מתוך הרקע הרפואי שלי הכרתי כבר את המושג "גלי תטא" ואת משמעותו המדעית. ואכן גיליתי שמדע ורוח יכולים "לדבר באותה שפה" ולהשלים זה את זה. הם לא אויבים אלא אלמנטים שמהם מורכב היקום שלנו.

ממטופלת למטפלת, ממטפלת למורה-

תחילה לא חשבתי להפוך את זה לקריירה ולא העליתי בדעתי לטפל או ללמד בתחום הזה – פשוט נוכחתי בעצמי שעלי זה עובד: שחררתי פחדים, חשפתי וניקיתי טראומות ילדות, התפתחתי – ואלו הסקרנות הטבעית ושמחת הגילוי שהובילו אותי להמשיך ללמוד ולהתמקצע בעוד ועוד קורסים ולהתקדמות מהירה עד להסמכתי לטיפול בשיטה ולאחר מכן גם ללימוד השיטה ולהתמסרות מלאה אליה. לשם כך גם פחד הבמה שעצר אותי אפילו מלחלום על הוראה, נמחק כליל בעזרת 2 טיפולים בדיוק באותה שיטה שבאתי ללמד… והיום אני מורה ואפילו אעיד על עצמי שאני מצוינת מול קהל וגם נהנית מזה מאוד.

מאז זה מתגלגל מעצמו… מטופל הביא עוד מטופל, תלמידה הביאה תלמידה נוספת וכך זה נמשך.

חיים של הגשמה לי ולרבים אחרים

כיום אני חווה בכל יום את התחושה הממלאת והנפלאה של ההגשמה. אני מממשת את הפוטנציאל שלי כי גם דרך ההתפתחות האישית שלי וגם דרך החוויה המופלאה של העברת הידע הזה לאחרים. של הלימוד שמסייע להם לעשות שינויים, להגשים את עצמם ולהתחבר למסלול הייעוד שלהם בכל תחומי החיים.

15 שנים ראיתי כיצד אנשים מנסים לחולל שינוי על ידיי תרופות-היום אני מאמינה – ורואה – שכוח המחשבה והגשמה מביא שינוי אמיתי!!!! זה מה שממלא אותי יותר מכל: היותי חלק משינוי  מהיר של תלמידיי ומטופליי.