שיטת תטא הילינג

about-thetaתטא-הילינג היא שיטה לריפוי הגוף והנפש, להעצמה אישית ולהתפתחות רוחנית.

היא מבוססת בעיקר על תקשור וחיבור עם התת-מודע ועם אנרגיית הבריאה שסביבנו.

העוצמה שבהגשמה

בעיניי, שיטה זו היא מעל הכל המפתח להגשמה עצמית. להגשמה שלנו יש היבטים רבים, ומספיק שאחד מהם לא ימומש ותהיה בתוכנו "חוליה" אחת חסרה, כדי שנסבול כאב נפש או פיזי, נחוש תקועים ומתוסכלים ואפילו נפתח בעיות בריאותיות של ממש. כל אלה הם למעשה ביטויים של "חסימה בהגשמה" וחוסר משמעות בחיינו.

המדע של ההגשמה

אני רואה את התטא-הילינג בתור "המדע של ההגשמה": הדרך לאתר ולשחרר מהר את החסימות שעוצרות את ההגשמה וליצור שינוי שמאפשר וגם מאיץ אותה.

הרי ביחסים, בעסקים, במשפחה ולמעשה בכל תחום בחיינו –  היכולת ליצור שינוי פנימי מהיר היא המפתח להגשמה, לריפוי,  למימוש ולהשגת מטרות. לתודעה שלנו יש את היכולת לכך. יש לה כוחות עצומים לרפא את הגוף והנפש, למגנט הצלחה, להשיג יעדים ולייצר איכות חיים אחרת.

אך כדי שזה יקרה עלינו לגשת ישירות אל התת-מודע שלנו, לזהות שם את החוסרים, האמונות המגבילות והחסמים שחוצצים בינינו לבין השפע והשלמות שהיקום ייעד לנו.

רק שם נוכל לחולל את השינוי. הכלים שעוזרים לנו בכך הם מדיטציה  ותקשור. יכולות טבעיות שלנו, שעלינו לגלות, לאמן ולחזק.

מדיטציה: להתכוונן אל התדר הנכון

המדיטציה מאפשרת לנו להירגע ולמקד את תשומת לבנו  כלפי פנים, אל העומקים האינסופיים שבתוכנו, ולהשאיר "בחוץ"  את הרעשים, ההסחות והדיבור הפנימי המפריע. בעזרתה אנחנו יכולים להאט את גלי המוח שלנו ולהביאם אל תדר "תטא" בו פועל מוחנו באופן טבעי במצב של חלימה..

תקשור: לשדר, לקלוט, להתחבר

אז אנחנו יכולים לתקשר: להתחבר לתדרים הבלתי נראים  שבהם משדרות האנרגיות השונות שזורמות בנו וסביבנו, ולשאוב מהן את המידע הדרוש לנו כדי לזהות את שורשי הבעיות ולחולל את השינויים שאנו רוצים.  כמו ברדיו – רק לאחר כיוונון לתדר הנכון, נקלוט את המידע  ונקבל כוחות ותובנות חדשות.

עם טכניקת Theta Healing® נוכל להיכנס למצב מדיטטיבי ולבצע תקשור באופן יזום ויומיומי, גם במצב של ערות מלאה.

היא משמשת אותנו כמפתח אל התת-מודע וככלי פרקטי  לביצוע העבודה בתוכו. כלי עוצמתי ואפקטיבי ויחד עם זה –  פשוט במיוחד ונגיש לכל אדם , בכל גיל ומכל רקע. זהו חיבור ייחודי בין העולם הרוחני לבין המדעים המדויקים  של המוח והאנרגיה.

כולנו יכולים להשתמש בו כדי להחליף אמונות מגבילות  באמונות מעצימות, כדי להתנקות מחסמים, מטענים, דפוסים מזיקים  ורגשות שליליים ובעיקר כדי להיפתח לשפע האינסופי שהיקום  מציע לנו: לאהבות חדשות, לחיבורים חדשים עם נשמות תאומות, להשגת כל יעד ולצמצום מהיר של הפער בין הרצוי למצוי בחיים…