קורס ריינבואו

את הקשת בשמיים אתם כבר מכירים, עכשיו תכירו את הקשת שבתוככם.

תטא ריינבואו

5 סדנאות חווייתיות וייחודיות למבוגרים עם הילדים ולמבוגרים שהם ילדים.

הכירו את הקשת שתחבר בינכם ובין הילד הפנימי שבכם, ותעזור לחיבור עם הילד שלכם… קורס ריינבואו לוקח אתכם למסע אל הקשת שבנמצאת עמוק בתוככם:

הוא מעיר את היכולות האינטואיטיביות שלכם ומאתגר אתכם לפתוח את ההכרה שלכם לעולמות הרוחניים ולהבנה עמוקה של מגוון האפשרויות האינסופי שבכם.

הטכניקות של הריינבואו מתחברות לבסיס התמים והקוסמי שבכולנו ומזכירות לנו את הקסם שהיה טבעי עבורנו כילדים ונשכח מלבנו עם התבגרותנו. לכן הן אידאליות לעבודה עם ילדים ומהוות דרך מופלאה לחיבור בין-דורי גם במהלך הקורס עצמו גם – ובעיקר – כבסיס לשפה משותפת לתמיד.

כאן תלמדו, יחד עם ילדיכם, כלים ייחודיים כמו קריאת ושליחת מחשבות, זיהוי חפצים על ידי החושים האינטואיטיביים,מפגש עם "חיית הטוטם" וכו'….. כל אלה יחזקו את השפה המשותפת שביניכם ויביאו את התקשורת ביניכם לרמה אחרת-רמה של אהבה וקסם. שינוי משמעותי שתרגישו יחד בחייכם.

אם אתם כבר תטא-הילרים: בקורס תקבלו כלים חדשים שלא כלולים בקורסי תטא-הילינג אחרים. תוסיפו תוספות רבות ערך לארגז הכלים שלכם  ותכירו טכניקות ייחודיות שמאפשרות לכם לקחת אנשים אחרים (ואת עצמכם) לגלגולים אחרים או למפגשים עם מאסטרים ומדריכים רוחניים… חוויה אדירה עבורכם וגם מתנה רבת-ערך להעביר הלאה.חוויה שהיא גם כיף ענק!

תנאי כניסה:

אין צורך בלימודי תטא הילינג על מנת ללמוד את קורס ריינבו.

הסמכה:

עם השלמת הקורס בהצלחה תקבלו תעודת הסמכה מתאימה

מטעם מבית הספר העולמי לתטא הילינג® בראשותה של ויאנה סטייבל.

תאריכים:

21-25.4.2019 (ימים ראשון – חמישי)

עלות:

1,750 ש"ח למבוגר, 1,000 לילד.

לפרטים נוספים ולהרשמה, לחצו כאן.