קורס אנטומיה אינטואיטיבית

"להבין את הנשמה של הגוף לטפל בגוף של הנשמה"

קורס אנטומיה אינטואיטיבית של תטא הילינג (קריאה על-חושית של הגוף)

קורס הדגל של השיטה, שיהפוך אתכם למטפלים בכירים ויקרב חזק יותר בין גופכם ונשמתכם

זהו הקורס המעמיק והמשמעותי ביותר בתטא הילינג. צעד גדול קדימה בדרך שלכם הן מבחינת התפתחותכם האישית והן מבחינת צמיחתכם כמטפלים.

הגוף שלכם הוא הכלי הקדוש של הנשמה, הוא חכם ויודע לרפא את עצמו. לכל איבר ומערכת יש תפקיד. הגוף מכיל בתוכו את האינטליגנציה של הבריאה, אך גם יוצר במהלך חייכם אמונות מתוך החוויות הרגשיות שהנשמה חווה.

במהלך הקורס תבינו איך הגוף מגיב לרגש מסוים ואיך כל רגש מתבטא בגוף. הלמידה הזו "תחזיר אתכם אל תוך גופכם" ותשפר את המודעות הגופנית שלכם. תבינו איך הרגשות מנהלים את גופכם ומה גרם אצלכם למחלה זו או אחרת.

למה הקורס הזה מיוחד לכם וגם לי?

כל יום במשך 3 שבועות תבצעו סריקות של מערכות ואיברים, תלמדו לראות ולסרוק ברמה שלא הכרתם עד היום, תגלו את היכולת של מסטר בתוככם. תגלו את היכולת שלכם  בסריקות ו"דיגינג" ברמה של מאסטר, ו"בדרך" גם תיפטרומסימפטומים פיזיים לא נעימים.

הודות לרקע הייחודי שלי ברפואה, אני מעבירה את הקורס הזהברמה אחרת, מעל ומעבר לסילבוס הרגיל.כרוקחת אלמדאתכם גם על פתולוגיהועל השפעת התרופות על הגוף.קיבלתי ברכהמוויאנה על הידע שאני מביאה איתי מהרקע הרפואי-מדעי שליואני מאושרת על ההזדמנות לשלב אותו בתוך החומר כדי להרחיב ולהעמיקאת הידע שתקבלו בו. האמת היא שכשהגעתי לתטא הילינג לא התכוונתי לטפל בבעיות פיזיולוגיות שלי, לא האמנתי כלל שזה אפשרי. אבל לבורא היו תכניות אחרות עבורי…

אחרי הקורס שמתי לב שהמיגרנה הקשה  שליוותה אותי 20 שנה  נעלמה, בעיות במערכת העיכול נעלמו…  בנוסף גיליתי את היכולת העמוקה שלי בסריקות-בדיוקים מזוקקים עד כדי כך שיכולתי לדעת על אדם המון גם ללא נוכחותו הפיזית – כמו מצב משפחתי, בריאותי, רגשי ועוד.

זה נתן לי הרבה ביטחון כמטפלת. כיום רבים מתקשרים אלי מכל הארץ רק כדי לקבל "סריקה מרחוק". לכן אני מאוהבת בקורס זה ורואה בו שליחות.

מה תעברו בקורס?

תרגול יומיומי של טיפול וטכניקות חדשות, ניקוי עמוק של אמונות חוסמות ושהייה בתדר של הרקיע השביעי – כל אלה יהוו קפיצה משמעותית ברובד האישי והמקצועי ויהפכו אתכם למטפלי תטא הילינג מהדרגה הראשונה.

רבים מהתטא-הילרים שעברו את הקורס מעידים עליו כאחד האירועים המשמעותיים בחייהם, שהפך אותם למטפלים "אמתיים", העמיק את החיבור שלהם למקור ולעוצמות הפנימיות, שיפר את היכולות האינטואיטיביות שלהם והשביח את עבודת ה"דיגינג" שלהם (תהליך ה"חקירה" שבבסיס התטא הילינג).

אם אתם רוצים ללמוד לעשות "דיגינג" – זה הקורס בשבילכם! זה המסע הכי פנימי ועמוק שתטא הילינג מציע, מסע של גילוי.

במסגרתו תקבלו בכל יום 2 סשנים ארוכים בני שעה וכל יומיים טיפול הדגמה ממני…בו תוכלו לשאוב השראה מיכולת ה"דיגינג" שלי שגם אותה רכשתי אני בקורס זה בדיוק.

בכל יום בקורס תלמדו לעומק על מערכת ספציפית אחת מתוך כל מערכות הגוף. תכירו את האנטומיה, הפיזיולוגיה והפתולוגיה המערביות וכן את ה"אנרגטיקה" לפי התטא הילינג. תבצעו סריקות גופניות בטכניקות שונות, כולל סריקות מרחוק וסריקות קבוצתיות למשתתפים ולאורחים, תתרגלו סשן טיפולי ועוד.

מה תלמדו?

הקורס נמשך 3 שבועות (עם הפסקות לסופ"שים, סה"כ 15 ימים מלאים) ובו תכירו את כל מערכות הגוף מבחינה אנרגטית ופיזיולוגית, כשבכל יום תכירו מערכת שונה מבין מערכו הגוף השונות. למשל:

 • מערכת השלד
 • מערכת האנדוקרינית
 • מערכת העיכול
 • הנשימה
 • הלב ומחזור הדם
 • לימפה
 • הפרשה והמין
 • השרירים
 • מערכת העצבים
 • העור
 • העניים
 • המוח
 • האוזניים
 • הגוף כמכלול

תלמדו על פתולוגיה, רוקחות קונבנציונלית ואלטרנטיבית ותכירו סוגים שונים וחדשים של סריקות:

סריקה בו זמנית, סריקה עם מוזיקה, סריקת "שק קמח" (סריקת המטופל דרך תודעה של אדם אחר), זיהוי פרטנר בעניים עצומות, סריקה מרחוק-אדם שלא נמצא בקרבתך, סריקת נשמה דרך העניים, סריקה על פי צ'קרות,ועוד טכניקות ריפוי שונות: ריפוי הילד הפנימי, דיגינג וחיבור רגשות לגוף ועוד…

תנאי כניסה:

קורס יסוד, קורס מתקדמים (DNA1&2 השלם) וקורס דיג דיפר

הסמכה

תעודה מוכרת מטעם ביה"ס העולמי של ויאנה סטייבל

עלות

מחיר: 7,800 ש"ח (בהרשמה מוקדמת מעל חודש 7,200 ש"ח)

*הנרשמים לקורס מקבלים במתנה קורס פרקטי לניקוי רעלים בשווי 5,000 ש"ח.

הקורס: 11-28.8, 15 מפגשים סה"כ

המלצה מתלמידה – דנה ב.:

קורס אנטומיה אינטואיטיבית הוא רכבת הרים רגשית. 

הוא ייקח אתכם למסע הכי מסעיר שיצאתם אליו לאחרונה, ואולי אפילו בכלל…
אני זוכרת את הרגע שבו הבנתי שהגיע הזמן שלי לעבור את הקורס. החלטה של שנייה, מזוככת, של ידיעה עמוקה שהנה הגיע גם הרגע שלי. שאני מוכנה לצאת למסע הזה. 
כשרק נכנסתי לעולם המופלא של התטא, לפני כמה שנים, לא יכולתי להבין איך אפשר לעבור קורס כזה- איך יהיה לי זמן? שהרי מדובר ביותר משבועיים, ואיך יהיה לי כסף?  כי בסופו של דבר מדובר בהוצאה לא קטנה. אבל כשהגיע הרגע שלי, הכל – זה פשוט קרה. בקלות ובפשטות. ככה זה כשמתאמנים על הגשמה. תנסו את זה בבית. 
וכשהגיע הרגע הכל הסתדר – הזמן התפנה, המימון הגיע וגם המורה שלי, לילה זקס סוקול, הגיעה, והיא הייתה הדבר הכי מדויק שקרה לי. 
הקורס יורד לעמקים מפתיעים, עומק שבא לידי ביטוי גם בתכנים – שכוללים למידה של כל מערכות הגוף הפיזיות, הנפשיות והאנרגטיות. למדתי עולם חדש של מערכות, צלילים, מראות ומושגים, למדתי דיוק, וחיבור, ועומק ותובנות עמוקות כל כך שממשיכות להדהד גם היום, חודשים אחרי. 
הניקוי העמוק והמשחרר הזה התאפשר גם באמצעות המתנה הנדירה של ניקוי רעלים שמתלווה לקורס של לילה, שמביאה את כל הידע המטורף שלה מעולם הרוקחות והנטורופתיה – ממש כמו לעשות רי סטארט ולהפעיל את כל המערכת מחדש. 
אם גם הזמן שלכם הגיע, ואתם מרגישים את הקריאה הזו, את השנייה המזוככת שקוראת לכם להמשיך להתפתח, אז איזה כיף לכם. הגיע גם הזמן שלכם לעלות על הרכבת. ונכון שרכבת הרים יכולה להיות גם מפחידה ומטלטלת, אבל היא גם מרגשת, מסעירה ומאפשרת לכם זוויות חדשות, מופלאות ומפתיעות שעדיין לא נתקלתם בהן על החיים שלכם. כי כמה זמן אפשר לראות את הרכבת מלמטה, ולהתבונן בכאלה שהחליטו לעלות? 
אז יאללה, קחו נשימה עמוקה ותעלו על הרכבת. לא תאמינו לאן היא תיקח אתכם.