קורס משחק החיים

אז מה בעצם מקבלים בקורס משחק החיים?

כהגדרת-על אפשר לומר שזהו שילוב בין עולם ה-Coaching לקסם של עבודת התת-מודע והבריאה. נכון שזה נשמע מסקרן? אז בואו נבין איפה זה פוגש את היומיום שלנו.

גם אתם פגשתם אנשים שיש להם הכל ואינם מאושרים? אנשים עם כסף, קריירה, זוגיות, ילדים, בתים מפוארים, שכל הזמן חיים עם הקול העמום הזה עמוק בפנים שלוחש להם "זה לא זה"…? כל-כך הרבה אנשים מגשימים חלומות אבל לא חלומות שלהם אלא של הוריהם, בני/ות זוגם, חברים, שותפים, ילדים… והם אפילו לא יודעים שזה מה שקורה. רק הקול הזה שאומר "זה הכל? אלה החיים? בשביל זה אני כאן על האדמה הזו?".

הקורס הזה מנקה את האבק וחושף את האמת. את היהלום החבוי, את החיזיון הצלול של הייעוד האמיתי של חיינו. מאתר אותו, שולף ומלטש אותו עד שהוא בוהק באור מסנוור כזה שאי אפשר כבר להתעלם ממנו יותר. אור שמניע אנשים לפעולה. לא פעולה עתידית אלא פעולה מיידית. פעולה שמכוונת למטרה ממוקדת עם טיימינג מדויק למימוש שלה (Divine Timing). הידיעה הזו ממלאת אותנו בכוח וביכולות, פותחת עבורנו דלתות ומגייסת את הבריאה כולה לעזרתנו. כי המימוש שלנו הוא הרי בסופו של דבר חלק מאותה בריאה ומתוכנית-העל שלה!

נשמע מעניין?

כדאי להבין את זה לעומק אשתף אתכם בסיפור שלי…

"איך, איך הבאת 40 איש לסדנת תטא הילינג במדבר ועוד אחרי תקופה כל-כך קצרה שאת מלמדת את זה בכלל?!?" – זו השאלה שהץחילה להגיע אלי מעוד ועוד אנשים, חברים, מורים אחרים, תלמידים ומכרים אחרי הסדנה הראשונה שקיימתי במדבר…

איך הכל התחיל?

בואו נקפוץ לרגע שש וחצי שנים אחורה. אני עדיין לא מכירה בכלל את העולם המופלא של תטא הילינג ולמען האמת גם די רחוקה מהעולם הרוחני. אני רוקחת, אפילו בכירה ומצליחה עם קריירה ניהולית ושכר גבוה, באחת החברות הגדולות בישראל. חברה מזמינה אותי להתלוות אליה למפגש מדיטציה במדבר ואני מסכימה מבלי לייחס לזה משמעות רבה במיוחד אם כי משהו משך אותי לשם – משהו שאז טרם ידעתי מהו. בדיעבד אני יודעת שזה היה הרגע ששינה את כל מסלול חיי.

באחת המדיטציות שם ב"זמן מדבר", ראיתי חיזיון מדהים: ראיתי את עצמי בעיני רוחי באותו מקום בדיוק – "זמן מדבר" – אבל כמי שעומדת מול קהל של 40 איש ומלמדת… מיד פתחתי עיניים בספקנות, בלי שום מושג מה זה היה, מה זה הביע ואיך זה בכלל יכול להיות אצל אחת כמוני שיש לה פחד קהל… מה לי ולזה… אבל היום אני יודעת שהתת-מודע שלי ידע היטב את התשובות לכל השאלות האלה. למודע לקח קצת יותר זמן לגלות. באותו רגע יצאתי לדרך של התפתחות רוחנית שלעולם לא תסתיים, שאחד השיאים שלה בינתיים היה ללא ספק אותה סדנה שהעברתי בחודש מאי 2015 בעצמי ב… נכון – ב"זמן מדבר".

קצת קדימה על ציר הזמן – אני כבר מוסמכת כמטפלת בכירה בתטא-הילינג אבל עדיין עובדת בעבודה הרגילה שלי ואפילו לא מעזה לחשוב באופן מודע על התמסרות לתטא הילינג או על הפיכה למורה בשיטה. זה היה מחוץ לאזור הנוחות שלי ורחוק מעבר לטווח הפנטזיות שלי…

הסתכלתי בהערצה על המורה שלי ועל היכולת הוורבלית שלה ו"ידעתי" שפשוט לי אין את זה. שבויה באמונות החוסמות האלה המשכתי בדרכי עד שהדרך הזו הובילה אותי אל קורס "משחק החיים". זו הייתה התחנה השנייה של שינוי עמוק ומהותי.

אז מה קרה לי בקורס משחק החיים?

לקורס "משחק החיים" הגעתי כדי להגשים את החלום שאז חשבתי שהוא העיקרי: להתמסר לתטא הילינג, להקים קליניקה ולפרוש מהמשרה היומיומית שלי. בדיעבד השגתי שם הרבה יותר מזה. עוד מעט אספר מהו בדיוק הקורס המיוחד הזה ומה עושים בו, אבל כרגע אשתף אתכם בחוויה האישית שאני עברתי בו. שם גיליתי והבנתי את האמיתות העמוקות שהיו שם תמיד "מתחת לאף" ולא ראיתי: הבנתי שאני בעצם לא מעזה לחלום את החלומות שלי (שלי, לא של הוריי, לא של בעלי, לא של ילדיי או חבריי אלא באמת שלי), שאני "מקטינה" את עצמי בגלל ילדותי כאחות הקטנה מבין חמישה ילדים… גיליתי להפתעתי לא פחות מ-200 אמונות חוסמות שעמדו ביני לבין הגשמת החלומות האמיתיים שלי. שם, סוף סוף, התחברתי אל החלומות האלה ולעוצמה הטמונה בי להגשמתם. ההבנה שנועדתי להיות מורה לתטא הילינג, שזה החלום שלי ושאני מסוגלת להגשים אותו – הגיעה באותו רגע. נפטרתי בסשן אחד מפחד הקהל והכשרתי את הדרך לקפיצה הקוונטית שבאה בעקבות הקורס.

זמן לא רב לאחר מכן התפטרתי מעבודתי כרוקחת והתמסרתי לדרכי הרוחנית. "במקרה" בדיוק אז ויאנה סטייבל (מייסדת השיטה) הגיעה לביקור בישראל והסמיכה אותי רשמית כמורה. ואני, בתור מורה, חשתי שעדיין טרם חידדתי את הייחוד שלי כמורה בשיטה הזו, שאני עדיין מחקה יותר מאשר יוצרת. הפער הזה הכין אותי לכל מה שהגיע בהמשך…

מה הבנתי שם על העבר והעתיד שלי?

ההבנה הגדולה באמת הגיעה מאוחר יותר כשביקרתי בפסטיבל נאטארז' לרוחניות ומוסיקה, דווקא כשהצעתי ללמד שם תטא הילינג ונעניתי בשלילה. זה מה שדחף אותי להחליט "אני ארים את הפסטיבל שלי בעצמי!" ולהבין בדיעבד שהחיזיון שהיה לי אז, באותה מדיטציה במדבר, לא היה סתם חיזיון אלא קריאת העתיד שלי!!! קצת קשה לתאר במילים את זריקת האנרגיה והתנופה שתובנה כזו מחוללת, אבל זה מתחיל אולי איכשהו להסביר את ההישג שאליו הגעתי לאחר מכן. אבל רגע, אנחנו עוד מקדימים את המאוחר…

מה עשיתי בעקבות ההבנה הזו?

אנחנו בחודש נובמבר 2014. אישה עם חלום גדול ושום קצה חוט למימושו. אמרתי לעצמי: "לגבי המקום אני כבר יודעת הרי איפה הסדנה צריכה להיערך כמובן. עכשיו אני צריכה זמר ומורה ליוגה". והנה ביום האחרון של אותה שנה אני מוזמנת למדיטציה שבה הופיע הזמר נתנאל שהביא אותי מיד לדמעות כי לאחר מספר צלילים היה לי ברור לגמרי שזהו, מצאתי.

מתי? ביום ההולדת שלי – הסדנה תהיה המתנה שלי ושל היקום עבורי. אז הנה הקסם בפעולה: נתנאל אינו פנוי בשום סופ"ש בתקופה המדוברת והמקום "זמן מדבר" תפוס גם. אבל פתאום, באותו יום, מגיעים שני טלפונים ברצף: נתנאל מודיע שהתפנה לו מועד, ומ"זמן מדבר" מודיעים בדיוק אותו דבר, ועל איזה מועד מדובר? כמובן – הסופ"ש הסמוך ליום הולדתי, כלומר ה-28.5.2015!

עדיין נתקלתי בסקפטיות רבה מכל הכיוונים. אפילו מצד בעלי, שידע על סדנאות בנות 6 -7 תלמידים, והרים גבה כששמע שאני מתכננת על 40… זה המון… אבל רגע – מה זה בעצם הרבה או מעט? מי קובע את ההגדרות האלה?

את התשובה הברורה לזה קיבלתי ממייסדת השיטה בכבודה ובעצמה, ויאנה סטייבל, בקורס אנטומיה למורים שבו השתתפתי בפברואר 2015: התשובה היא כמובן שאנחנו קובעים את ההגדרות האלה. בהנחייתה עבדתי במשך שלושה שבועות על שינוי האמונות וחידוד החזון שלי לפי כל הכלים להגשמה שלמדתי בקורס "משחק החיים". בסופם יצאתי לדרך ממוקדת ומעשית עם תוכנית מגובשת. ידעתי שיש לי חסימה בנושא הכתיבה ולכן גייסתי את הקופירייטר הכי טוב שיסייע לי בכך. גייסתי משווק מקצועי בפייסבוק, צלם מקצועי… השקעתי המון כסף. וקיוויתי. והאמנתי. ו…

ובמבחן התוצאה?

שבועיים לפני המועד המיועד. מקום? יש. זמר? יש. מורה ליוגה? יש. נרשמים? חמישה… וכמובן שהלחץ מתחיל, ואני מתערערת וגם הסביבה מתחילה לפקפק ו"לתרום" עצות מחלישות כמו "אולי זה לא הזמן"… "אולי קפצת מעל הפופיק"… אבל בכל רגע בו עצמתי את עיניי ראיתי שוב את אותו חזון: אני עומדת מול 40 איש ב"זמן מדבר" ומלמדת את השיטה המופלאה. ובכל פעם שראיתי את זה התמלאתי בהרגשה נפלאה, ובביטחון שזה – כפי שחזתה ויאנה בעצמה – יקרה בדיוק כפי שתכננתי. ועדיין – עולות שאלות קשות. מה אם ההוצאות העצומות לא יחזרו? מה אם אאכזב את כולם ואת עצמי? אולי לדחות או לבטל? לאט לאט עברתי ממוד "יזמות" למוד "הישרדות"…

למרבה המזל לא נתתי לקולות האלה מקום לעצור אותי אלא דווקא המשכתי בכל הכוח. החלטתי שבפעם הראשונה בחיי אני פשוט אלך עם זה עד הסוף, והפן העסקי אינו העיקר כאן. החלטתי שאפילו אם ההשקעה לא תחזור אראה בחוויה הזו מתנה, משהו בשביל עצמי, כמו טיול לחו"ל למשל… אך לא אוותר עליה בשום אופן. אני מפסיקה לספור נרשמים, אני מפסיקה לחשוב על הוצאות מול הכנסות, אני יוצאת בחזרה מהמקום ה"שורד" למקום המגשים ואני פשוט רצה קדימה. וברגע ששחררתי את המוד השורד והגעתי ל- Mindset החדש הזה – כל הדינאמיקה השתנתה תוך יום. זרם הנרשמים תפס תאוצה ולא פסק אפילו בבוקר הסדנה עצמה, בנסיעה למדבר… שם חיכו לי – בדיוק בזמן – בדיוק 40 אנשים!!!

עלות הקורס:

2,400 ש"ח

תנאי כניסה:

קורס יסוד, קורס מתקדמים (DNA1&2 השלם) וקורס דיג דיפר

תאריך:

4-6.9.2019