מורה ותלמיד

שלום, שמי ליליה ג. אני בת 37 גרושה ואימא לשתי בנות, אני מיישמת SAP ובהשכלתי רואת חשבון. אפשר להבין מכך שאני בנאדם פרקטי וריאלי מאוד.

בחודשים האחרונים אני חווה תהליך של שינוי אישי שהתחיל אצלי בכתיבת שירים, וזה מרגש מאוד.

מאז השינוי נכנסים לחיי אנשים חדשים, מרגשים ומדהימים.

במשך כמה חודשים עקבתי אחרי הפרסומים של ליליה זקס סוקול בפייסבוק ומשהו בה משך אותי, שזה קודם כל השם שלה שהוא כמו השם שלי, והיותה רוקחת ואישה יפה וצעירה (אני לא אגלה לכם בת כמה היא בדיוק), והיא כבר מאסטר בתטא הילינג ומורה במשך 6 שנים! וואו!!!!

השתתפתי בקורס של תטא מתחילים במדבר בין התאריכים 27-29/2/2016 בניצוחה של ליליה זקס סוקול עם עוד כ-30 נשים מדהימות. הקורס התקיים במקום שנקרא "זמן מדבר ערד". זמר מדהים בשם נתנאל גולדברג ליווה את הקורס עם כלי הנגינה המגוונים שלו (תצפו להפתעות!). גם האוכל שבושל במקום היה טעים וטרי להפליא, וזה ממש היה מעבר לציפיותיי.

כשהגעתי למקום "זמן מדבר ערד" הרגשתי מייד שלווה שנחה עליי. הנוף היה פשוט עוצר נשימה והמקום משרה רוגע.

כמו כן, אני לומדת ממש בימים אלו קורס ריינבו אצל ליליה, שהוא קורס חוויתי לפיתוח יכולות אינטואיטיביות. בנוסף,  בין התאריכים 7-9/4/2016 למדתי בקורס מתקדמים תטא הילינג אצל ליליה בבית בכפר סבא.

כשלמדתי בקורס מתחילים במדבר, הרגשתי ממש ניתוק מחיי היום יום והשגרה. למדבר יש קסם מיוחד ואנרגיה של רוגע ושלווה, והמדבר הוא כמו מטען שהטעין אותי בתחושות וכוחות חדשים. לכן למקום הקורס לדעתי יש חשיבות עצומה.

גיליתי על עצמי דברים שלא חשבתי קודם שקיימים אצלי. גיליתי שאני מסוגלת לראות ולהרגיש דברים לגבי אנשים אחרים. החשיפה שלי לתטא הילינג חיזקה את הידיעה שיש משהו בעולם הזה, אנרגיית אהבה ללא תנאי, שעוטפת את כולנו וכולנו אהובים. בעבר תמיד חיפשתי אהבה וביטויים שלה אצל האחרים –אמא, ילדות שלי, בני זוג- וכשלא קבלתי אותה בצורה או בעוצמות שציפיתי, התאכזבתי, כעסתי, עזבתי.  היום אני מבינה שיש לי אותי, האהבה העצמית היא הבסיס לכל האהבות האחרות שמגיעות אליי ועוד יגיעו אליי בהמשך החיים. יש לי כל כך הרבה בחיים האלו שאני אסירת תודה היום עליהם יותר מאי פעם. היום אני בנאדם טוב יותר, אוהב יותר, סלחני ופתוח הרבה יותר מהעבר.

הכרתי בקורסים אנשים כמוני, עם חוויות ילדות קשות, שמשאירות חותם לכל החיים. בעזרת תטא הילינג למדתי לשלוף מעצמי ומהאחרים את הזיכרונות הכואבים האלו מהתת מודע ולרפא את הילד הפנימי שכואב וסובל. אחרי קורס מתקדמים בנאדם שאני אוהבת מאוד ומכירה כבר כמה שנים, נפתח אליי כשביצעתי לו סריקה, כמו שלא נפתח ולא דיבר ולא סיפר לי מעולם על חוויות הילדות שלו.

אני מרגישה אסירת תודה ליקום על המורה הנפלאה שלי ליליה זקס סוקול. מרגישה זכות גדולה ללמוד ממנה, להכיר אותה ומודה לה על כך שהיא פתחה לי את ביתה, את ליבה ולימדה אותי. אני חושבת שזה עניין של חיבור בין מורה ותלמיד ולליליה אני מרגישה מחוברת מאוד. לא בכדי כתבתי לה שיר מייד לאחר שחזרתי מהמדברJ

מורה ותלמיד

 כשהתלמיד מוכן, אז המורה מגיע,

הוא מסתכל עליו ולא אומר דבר,

לוקח נשימה ואת דברו משמיע,

מושיט לו יד ומלווה אותו אל המחר

כשהתלמיד מוכן, אז המורה מגיע,

הוא במילים פשוטות רכות מסביר שיש מהות,

שיש עולם חופשי מלא באהבה והוא מציע,

לראות, לחוש ולהבין את השונות

את השונות של התקופה , את השונות שבנו,

את הרצון שבשינוי שלא כך סתם נולד,

רצון של השינוי שמתעורר הוא העדות  שלנו,

לכך שכן אפשר להשתנות ולשנות הכל מייד

אין צורך לחכות, לסבול ולחכות בשקט,

שהשינוי יקרה מחר כי הוא כבר כאן והוא קרה,

הנשמה שלך אל השינוי זועקת,

ואין לאן לחזור, אין דרך חזרה.

כתבה ליליה ג

כל הזכויות שמורות!

29.2.2016