לקוחות מספרים

theta-testimonialsהמלצה על קורס

כשראיתי את הפרסום של ליליה על קורס תטא הילינג במדבר ידעתי שאני חייבת להיות שם, למרות שאני לא אדם שמרבה לטייל בטבע או בכלל נוסע למדבר הרגשתי שזאת הזדמנות לצאת מתחום הנוחות שלי ולגרום לשינוי ואכן השינוי היה מיידי. יש משהו בשקט של המדבר וההתנתקות שעוזר לשחרר ולכן זה מאוד מומלץ להשאיר הכל מאחור לשלושה ימים ולהתחיל מחדש. התמזל מזלי שהגעתי לליליה וניתנה לי הזכות לקבל מהידע המדהים שלה, השילוב המושלם בין מדע ורוח. כבר מהרגע שהקורס נגמר הרגשתי את האינטואיציות שלי מתפתחות, מסרים הגיעו אליי להמשך הדרך, פתאום ידעתי מה עליי לעשות , כל השאלות ששאלתי קיבלו תשובות, הבנתי שאני בוראת את המציאות שלי והקורס עם ליליה נתן לי את הכלים לעשות זאת. כל קורס שאני עושה עם ליליה נפתח בפני עולם חדש מצפה ומתרגשת להמשך הלמידה!

נתלי וייסמורה ותלמיד

שלום, שמי ליליה ג. אני בת 37 גרושה ואימא לשתי בנות, אני מיישמת SAP  ובהשכלתי רואת חשבון. אפשר להבין מכך שאני בנאדם פרקטי וריאלי מאוד. בחודשים האחרונים אני חווה תהליך של שינוי אישי שהתחיל אצלי בכתיבת שירים, וזה מרגש מאוד. מאז השינוי נכנסים לחיי אנשים חדשים, מרגשים ומדהימים. במשך כמה חודשים עקבתי אחרי הפרסומים של ליליה זקס סוקול בפייסבוק ומשהו בה משך אותי, שזה קודם כל השם שלה שהוא כמו השם שלי, והיותה רוקחת ואישה יפה וצעירה (אני לא אגלה לכם בת כמה היא בדיוק), והיא כבר מאסטר בתטא הילינג ומורה במשך 6 שנים! וואו!!!!

השתתפתי בקורס של תטא מתחילים במדבר בין התאריכים 27-29/2/2016 בניצוחה של ליליה זקס סוקול עם עוד כ-30 נשים מדהימות…

קרא עוד >>>


לליליה היקרה!

רציתי להגיד תודה, על מסע קסום ומיוחד לריפוי עצמי. אחרי שנים של חשיפה לעולם הרוח דרך פסטיבלים וגם סדנאות העצמה וטיפולים פסיכולוגיים חיפשתי משהו קצת אחר.. פשוט יותר! קיבלתי במתנה ענקית את התטא הילינג ואת היכרותי עם ליליה. הגעתי לסדנת יסוד במדבר עם התנגדויות רבות שזו עוד "טכניקה" ואפילו ספקות לקלות והפשטות לרפא בשניות. הייתה בי האמונה שריפוי נעשה לאחר תהליך ארוך ומייגע לקבלת תוצאות. המסע במדבר יחד עם ליליה עורר בי את ההשראה לגעת במקומות כואבים וגם מעצימים ודרך ליכולת לרפא את עצמי לבד! נכחתי לגלות את כוחה של התטא הילינג והשינויים המהירים והמרפאים!! יכולת ריפוי עצמי היה נראה לי מעבר לדמיוני. ליליה מאופיינת באהבת אדם אין סופית, נתינה, ידע וחוכמה, לוגיקה מוסדרת והגיונית (החשובה לספקניות שבנינו) , יכולות ריפוי של קוסמת, ואהבה ללא תנאי! לאחר סדנת יסוד המשכתי עם ליליה לקורס מתקדמים מקום שאפשר לי לגעת במקומות עמוקים יותר ולרפאם. ותודה לך על כל המתנות שהבאת ולגם לקבוצה המדהימה שלנו שהיוו חלק אינטגרלי לריפוי- דרך שיתוף, העצמה וכוחה של קבוצה.

אוהבת אותך מאוד וממליצה ואהבה ללא תנאי
רז סלע


אהבה ללא תנאי בשפע

אני לא אחדש לאף אחד שום דבר, אם אגיד שאנחנו בדרך כלל מוותרים על עצמיינו, על חלומות, על חופש  למען משפחה,ילדים, הורים, בעל. וביום אחד בהיר מבינים שחיים חיים לא שלנו, מתפקדים כמו רובוטים, שורדים, חיים או בעבר או באתיד, אבל לא היום.לחצים, מחשבות כמו נמלים בראש, בעיות בלי סוף.שמים מסיחות מתאימות לאותו רגע ולא מרגישים באמת כלום, חוץ מעייפות, עצבים, אכזבה ומנסים לזכור איפה ומתי הבדנו את "אני" האמיתי. ככה גם אני יום אחד הבנתי שחייבת לעשות שינוי ולחזור לעצמי.איך שהו התחלתי לפגוש אנשים שונים שכל אחד מהם כיוון אותי למחשבות חדשות , לדרכים חדשים עד שיום אחד ראיתי בפייסבוק סירטון על סוף שעבוע במדבר עם ליליה זקס סוקול שמלמדת קורס של תטא הילינג. אהבתי מאוד את הרעיון…

קרא עוד >>>


זכות גדולה להכיר את המורת הדרך שלי

ליליה המדהימה איזו זכות להכיר אותך וללמוד אצלך(:

הייתי בשלב בחיי שהנפש שלי חיפשה להתרומם מעלה, חיפשתי להשתחרר מכל השלשלאות שכבלו אותי והכבידו עליי בהרבה שנים האחרונות והורידו אותי לבורות נפשיים…
הייתי מוכנה לצאת לדרך חדשה בחיי ואיך אומרים "שהתלמיד מוכן אז המורה מגיע"
החלטתי שאני חייבת מקום שקט וחיבור לעצמי כדי להעצים את החוויה של התטא….

וכשליליה צלצלה אליי ישר הייתה מין קריאה פנימית שהיא המורה שלי….
בגלל נפש הרוחנית שלה בזכות הלב ענק שלה לצד הידע הקודם שלה.
נורא הרשים אותי שהיא הגיע מעולם הרוקחות ועברה לעולם של הרוח , לעולם של כוחו של הבריאה (:
כיוון שבשלב בשלב ההוא של חיי חיפשתי הוכחות והייתה לי הרגשה שהיא המורה שלי.
למדתי אצל ליליה קורס מתחילים ומתקדמים שלי תטא הילינג.
מאז עברה שנה וחיי השתנו לגמרי.
אני חיה ממקום שאני בוראת את המציאות שלי במקום להגרר לנסיבות של החיים…
אני חווה חוויות של אושר והתרגשות על בסיס יומי.

זכות גדולה להכיר את המורת הדרך שלי (:


שינוי פנימי ושינוי חיצוני

אני מרגישה שחשיפה שלי לתטא הילינג ולימוד של השיטה  גרם לי להבין ולהפנים ששינוי הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מהחיים.

שינוי הוא כמו נשימה. הוא הכרחי לקיום.

אני מחלקת את השינוי שלי לשינוי פנימי ולשינוי חיצוני.

השינוי הפנימי שלי התחיל בקורס יסוד במדבר. הכרתי את ליליה זקס סוקול המורה המדהימה שלי, אנשים מדהימים וטובים, גיליתי את השלווה של המדבר והאנרגיות היו בשיאן. אחרי הקורס קשה היה שלא להמשיך בלימודים, והמשכתי לקורס מתקדמים וריינבו. בקרוב אלמד קורס "משחק החיים".

השינויים החיצוניים לא איחרו להגיע.

קרא עוד >>>